wtorek, 17 listopada 2015

Romantyczka

Kolejny konkurs na FB i ponownie udało mi się wygrać lakier Mistero Milano. Tym razem trzeba było dokończyć zdanie: "Lakier hybrydowy PERMANENTE UV RAGAZZA ROMANTICA Romantyczka to soczysty odcień różu, który.........."
Moja odpowiedź nasunęła się sama:
...który sprawi, że w każdy, nawet najbardziej pochmurny jesienny dzień znajdziemy powód do uśmiechu. Polecam rękawiczki bez palców, aby trzymając się poręczy w zatłoczonym autobusie spojrzeć na współpasażerki i poczuć się lepiej... przecież nic tak nie poprawia nastroju jak wyłapane zazdrosne spojrzenia innych kobiet, które kątem oka spoglądają na nasze piękne paznokcie pomalowane lakierem Ragazza Romantica.
Chyba nikogo już nie dziwi, że różowy i do tego brokatowy lakier to jest to, co zdecydowanie przypadło mi do gustu. Dzięki niemu stworzyłam jedną z moich ulubionych stylizacji :)
 
Róż jest naprawdę piękny. Drobinki błyszczą na różowo i złoto. Nie jest mocno kryjący, baza pół-transparentna, ale drobinki pomagają w kryciu. Bardzo intensywny kolor, więc na paznokciach chciałam go troszkę przełamać. Jak już wymyśliłam, co chcę mieć, to okazało się, że nie mam ładnej, białej hybrydy. Prawie po drodze z pracy do domu mam Showroom Indigo i tam kupiłam Mr. White. Przyznam, że ciężko mi się nim malowało. Bardzo gęsty (chyba najgęściejsza hybryda, jaką miałam do tej pory), łatwo robiły się smugi. Powalczyłam z nią troszkę i udało się :) Żeby błyszczało jeszcze mocniej, dodałam kilka cyrkonii.
Szczerze mówiąc to z żalem rozstawałam się z tą stylizacją, ale odrosty zmusiły mnie po dwóch tygodniach do zmiany...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz